ЦСКА 1948 победи трудно Септември с 1:0 в късния петъчен мач от Първа лига и отново излезе на първо място в класирането в Първа лига с 23 точки. Отново в герой за "червените" се превърна Ивайло Чочев, който вкара победното попадение три минути преди края на редовното време. Това бе негов десети гол в 11 мача от началото на сезона.
ЦСКА 1948 бе по-добрият отбор през първото полувреме, но не успя да открие резултата, предава БТА. Две положения се откриха пред Александър Колев, който обаче с глава не успя да намери очертанията на вратата. Голмайсторът на Първа лига Ивайло Чочев имаше шанс да открие резултата още в първите минути, но ударът му бе блокиран. "Червените" имаха претенции и за дузпа за игра с ръка на Кристиян Пешов в наказателното поле, но съдията Иво Колев прецени, че няма основание да отсъди тежкото наказание.
През второто полувреме домакините се опитаха да натиснат, но не успяваха да стигнат до сериозни положения, а малкото такива бяха отразени от отлично играещия вратар на Септември Димитър Шейтанов.
В 66-ата минута гостите останаха с човек по-малко на терена, след като Мартин Николов си изкара два жълти картона в рамките на две минути, като удари Марио Топузов в лицето.
Треньорът на домакините Любослав Пенев опита всичко, като пусна на терена дебютанта за тима си Евгений Сердюк, Георги Русев, Октавио. Шейтанов спаси много добра ситуация на Чочев, преди да капитулира три минути преди края. Тогава Георги Русев подаде на Ангел Лясков вляво, последния центрира, а Чочев с глава вкара ценния гол между трима защитници.








Зодиите, които ще открият любовта и щастието това лято
Обвинение и 5 000 евро гаранция за хванатата да шофира с алкохол дъщеря на бивш столичен общински съветник
Синер покори отново Уимбълдън след епичен финал със Зверев
МОН предлага таксите за платено обучение да не могат да нарастват с повече от 20%
Мистерията с катастрофата с камиона на АМ „Тракия“ се заплита
Възкръсването на легендата: Тествахме новата Honda Prelude
Как Chrysler пропусна да се конкурира с Ferrari
Никога не сте виждали такъв Франкенщайн!
Как Льо Ман 2026 роди нова глобална марка
Джошуа Акингбаде триумфира като шампион на SENSHI 32 Grand Prix в средна категория
Дейна Уайт: Подозираме, че Конър Макгрегър е със скъсана кръстна връзка
Конър Макгрегър се контузи и загуби при дългоочакваното си завръщане в UFC
Джошуа Акингбаде покори SENSHI 32 Grand Prix след нокаут на финала
Липсата на 1 час сън всяка нощ може да доведе до качване на килограми
Белези от ухапване по кожата – как да се справим?
Грижа за детската кожа през летните месеци
Фармацевти настояват за 25% увеличение на заплащането за рецепти по НЗОК
Коментари
Напиши коментар01:53 | 24 апр 2024 г.
08:52 | 17 сеп 2022 г.
08:48 | 17 сеп 2022 г.
22:47 | 16 сеп 2022 г.
22:46 | 16 сеп 2022 г.
Напиши коментар